Home
Úvod
( úvodní stránka neboli co kde najdete )
Home
Úvod
Výprava
Fotografie
Guestbook

Kontakty:

jiri.formanek
(zavináč)
seznam.cz

jirka.hlavacek
(zavináč)
quick.cz

Dnes je:
06.12. 2019

Poslední aktualizace
stránek proběhla dne:
14.11. 2008


TOPlist

Vítejte na webových stránkách věnovaných expedici Norsko 2004, která se uskutečnila v červenci roku 2004. Zde se mimo jiné dozvíte spoustu informací o této zajímavé zemi, dočtete se o naší výpravě a jako třešničku na dortu nabízíme některé povedené fotky. Konkrétně zde najdete tyto rubriky:

  • V sekci Výprava najdete články ohledně Norska a hlavně o naší výpravě. Asi hlavním lákadlem může být cestopis naší cesty po Norsku, jakým způsobem jsme cestovali apod.

  • Vše jsme samozřejmě zdokumentovali i pomocí digitální fotografie. Ty nejzajímavější snímky si můžete prohlédnout v rubrice Fotografie. Měli jsme s sebou celkem tři fotoaparáty a vytvořili přes 700 fotografií. Zde pochopitelně najdete pouze malou část...

  • Pokud nám budete chtít něco sdělit, máte dvě možnosti. Buď nám můžete napsat email (to je v případě, že nechcete, aby váš příspěvek byl zveřejněn) nebo je možno nechat vzkaz v naší Knize hostů. Knihu hostů najdete v sekci Guestbook. Emaily jsou uvedeny v levém sloupci.

Doufáme, že se Vám tyto stránky budou líbit! Budu rád, když vyjádříte svůj názor v Guestbooku nebo alespoň v anketě.Nastala chyba: 2054
Popis chyby: The server requested authentication method umknown to the client